Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

     

 

 

Akman Bilişim Teknolojileri Kendisini ispatlamış deneyimli kadrosuyla, donanım ve yazılım alanlarında başarı hikâyeleri yazmaktadır.

Kendisini sistem entegratoru olarak konumlandırdığı ekosistemde, yazılım ve donanım üreticileriyle ilişkilerini ve partnerlik levellerini her geçen gün geliştirmektedir. Aynı zamanda da titizlikle seçtiği teknik uzmanlarının yeni teknolojilere hâkimiyetlerini artırmak için gerekli eğitimleri almasını sağlamaktadır.

Üniversitelere ve çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren fabrikalara, işletmelere bilgi teknolojileri danışmanlığı ve veri merkezi hizmet ve çözümleri sunmaktadır.

Akman Bilişim Teknolojileri temel felsefesi müşterisinin bilgi işlem departmanı olarak faaliyet göstermesidir. Dolayısıyla müşteri kaynaklarının daha etkin ve verimli kullanılmasını sağlamak için katma değerli çözümler üretmektedir.

Akman Bilişim Teknolojilerini farklı kılan da bu temel felsefesidir.

KURUMSAL ÇÖZÜMLERİMİZ;                                                                                                                                                                    

Bilgi Güvenliği,

Günümüz bilişim sistemlerinin takip edilmesi günden güne zorlaşan değişim hızına paralel olarak karşılaşılan güvenlik problemleri de hızla artış göstermektedir. Sayısallaşma ile hayatımıza giren yenilikler ile birlikte bir dizi farklı ve karmaşık, yeni ve teknolojik olarak da görmeye alışkın olmadığımız türden güvenlik problemleri ile karşı karşıya kalıyoruz, Çözümlerimiz ile

Müşterilerimiz;

  • Rekabet güçü artıyor.
  • Güvenirliliği artıyor.
  • Erişebilirliği artıyor.
  • Maliyetleri azalıyor.

 

İş Sürekliliği,

Müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda çözüm üretilmesinden, bu çözümlerin kurulmasına, test edilmesine kadar uçtan uca tüm süreçlerin yönetilmesinde yer alıyor, çözümün müşteri sahasında yaygınlaştırılması için kurum içi eğitimler düzenliyoruz. Akman Bilgi Teknolojileri uzmanları, Türkiye ve Dünya’daki iş sürekliliği gelişmelerini takip ederek, müşterilerine katma değer sağlayabilecek ürün ve hizmetleri belirliyor ve analiz çalışmaları gerçekleştiriyor. müşterileri için gerçekleştirdiği projelerin ilgili standartlara uygun olması yönünde çalışmalar yaparak İş sürekliliği projelerinde BS 25999 standardının tanımladığı iş sürekliliği yönetim sistemi çerçevesini göz önünde bulundurarak çalışmalarını sürdürmektedir. Bu kapsamda aşağıdaki çalışmalarımızı müşterilerimiz ile birlikte yapmaktayız. 

Analiz Çalışması;

  • Tasarım Çalışması.
  • Çözüm Entegrasyonu.
  • Kurum İçi Eğitim.
  • İş Sürekliliği Teknolojilerinin Simülasyonu.