Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Akman Bilişim “Bilgi ve İletişim Teknolojileri” sektöründe hizmet vermek amaçlı kurulmuş bir Anadolu şirketidir.
yeni bir firmayız fakat daha önceki bireysel becerilerimiz ile bir ekip olarak Akman Bilişim altında toplandık
 Akman Bilişim, vermiş olduğu çözümlerle hizmetler ile ulusal ve uluslararası pazarlarda faaliyet göstermektedir.

Sistem, Network, Güvenlik ve Danışmanlık alanındaki Sertifikalarımız ile siz değerli müşterilerimize çözüm sunmaktan mutluyuz...

 

Yenilemek, yenileştirmek ilkesinden yola çıkan Akman Bilişim, yenilikçi yaklaşımlarla ve bilişim sektöründeki yeni teknolojilerin olanaklarını kullanarak, müşterileri için yeni değerler yaratma misyonunu benimser.

Akman bilişim, bu misyon doğrultusunda, günümüzün yoğun rekabet koşullarında zorlu bir değişim süreci yaşayan KOBİ’lere, kurumlara ve organizasyonlara değişim sürecinin en güçlü stratejik destek aracı olan bilişim teknolojilerinin etkin biçimde kullanılmasını sağlayacak çözüm ve hizmetleri sunar.

Akman Bilişim, çözümleri ile, sürekli gelişen teknolojilerin, birbirileri ile iç içe girmiş uygulama alanlarında, müşterilerinin, bilgi teknolojisi yolculuğunu kolaylaştıran, elde edilen kazanımları artıran ve yenilikçi yaklaşımlarla yeni değerler üreten güvenilir bir iş ortağı olmayı hedefler.

Akman Bilişim, kurumsal bilgi sistemleri stratejilerinin belirlenmesinden doğru mimarilerle yapılandırılmasına, omurga uygulamalarla güçlendirilmesine, sürekli değişimin gerektirdiği yeni teknoloji çözümlerinin geçmiş yatırımlarla entegrasyonuna, sistemlerin en uygun çalışmasına ortam hazırlayan operasyonel desteğe kadar uzanan geniş bir alanda danışmanlık, uygulama geliştirme, teknik destek ve eğitim hizmetleri sunar.

Gücünü, başarılarını kanıtlamış, deneyimli bilişim teknik personelinin oluşturduğu ekibinden ve çalışma ilkelerinden alan Akman bilişim, sunduğu her iyi hizmetin başarı olarak geri döneceğine inanarak çalışmakta ve önceliklerini müşterilerinin yararlarını gözeterek saptamaktadır.

Gerek müşterileriyle gerekse ekibiyle doğruluk, açıklık ve güven ilişkisi kurma ilkelerini benimseyen Akman Bilişim, uzmanlığından ve inandığı etik standartlarından hiçbir zaman ödün vermemektedir.